Petar Jenjić • četvrtak, 15.11.2018.

Hrvatska reprezentacija do 21 godine odigrala je u gostima prijateljsku utakmicu protiv vršnjaka iz Francuske, dvoboj je završen remijem 2:2...

Nakon što je po prvi puta od 2004. godine izborila Europsko prvenstvo, hrvatska U-21 reprezentacija odigrala je prijateljsku utakmicu u gostima kod Francuske te remizirala 2:2. Dodajmo i to kako su mladi Vatreni bili bez nekoliko igrača koji su priključeni seniorima.

Igrala se 14. minuta kada je u vodstvo došao domaćin i to pogotkom Jean-Philippea Matete. Izjednačila je Hrvatska u 36. minuti kada je Nikola Moro lijepo proigrao Alena Halilovića koji na pravi način završava akciju.

Deset minuta po ulasku u drugo poluvrijeme gosti su stigli i do preokreta, centrirao je Domagoj Bradarić, a Filip Uremović glavom skrenuo loptu u mrežu.

Ipak, do kraja utakmice Francuzi su ipak uspjeli izboriti remi. U 82. minuti poentirao je Bambe.