Vodeni sportovi

Mladost nastavila sa sjajnim nastupima i slavila i u Splitu protiv Jadrana

Branimir Korać • petak, 16.11.2018.

Vaterpolisti Mladosti upisali su novu pobjedu i nastavili sa sjajnim nastupima koje prikazuju tijekom cijele sezone. Ovaj put u sklopu petog kola slavili su u gostima kod splitskog Jadrana...

Ulaskom u novu sezonu mogli su biti zadovoljni i u Jadranu i u Mladosti, a koliko su dobro krenuli potvrđuju i sami rezultati. Jadran je izborio nastup u Ligi prvaka, uspio je uzeti bod u gostima kod Juga dok je Mladost Jugaše u Dubrovniku i svladala te ove sezone nema nijedan poraz.

Gostovanje kod Jadrana bilo je neugodno, ali Bajićevi igrači odlično su odradili posao i upisali pobjedu 9:6 u petom kolu regionalne lige.

Splićani su na počletku druge četvrtine poveli 2:1 s dva brza gola Marina Delića i Borisa Popovića, ali završnica poluvremena pripala je Mladosti koja u zadnjoj minuti s dva gola Lovre Miloša odnosi na poluvrijeme vodstvo 5:3.

U drugom poluvremenu niti u jednom trenutku zaostatak Jadrana nije pao ispod dva gola, Mladost je i dalje igrala odlično i održavala prednost te je odnijela zasluženu pobjedu 9:6.

Trostruki strijelac za Mladost bio je Miloš Ćuk, Miloš i Antonio Petković zabili su po dva gola, a po jedan su dodali Franko Lazić i Konstantin Harkov.

Strijelci za Jadran bili su Delić dva puta te po jednom Ivan Domagoj Zović, Popović, Nathan Power i Anđelo Šetka.