Branimir Korać • subota, 08.12.2018.

U 17. kolu ruskog prvenstva CSKA je upisao pobjedu protiv Jeniseja 2:1, a strijelac drugog pogotka bio je Nikola Vlašić koji je tako pomogao svojoj momčadi na putu do tri boda...

Nakon što je u prošlom kolu promašio penal i odmah nakon toga veliku priliku za pogodak, Nikola Vlašić iskupio se u domaćem dvoboju protiv Jeniseja postigavši pogodak za u tom trenutku 2:0.

Dobru akciju Moskovljana Vlašić je okončao u 15. minuti, Fjodor Čalov progurao je loptu u 16 metara do Vlašića koji se odlično oslobađa čuvara i pogađa pod gredu za 2:0.

Već u četvrtoj minuti CSKA je poveo preko Georgija Šennikova, a konačnih 2:1 postavio je Pavel Komolov u 54. minuti. Veliku priliku za bod Jenisej je imao u 72. minuti, ali Valerij Kičin iz kaznenog udarca pogodio je vratnicu.

I Vlašić i Kristijan Bistrović u ovom susretu odradili su svih 90 minuta.