Cagliari
Cagliari 2:2 Roma
Roma

Branimir Korać • subota, 08.12.2018.

Eusebio Di Francesco već duže vrijeme je pod pritiskom, a on će se zasigurno i pojačati. Rimljani nisu uspjeli doći do pobjede u gostima kod Cagliarija iako su vodili i 2:0 do 84. minute...

Nove muke za Eusebija Di Francesca, Cagliari mu je uzeo pobjedu iako je bio u već izgubljenoj poziciji. Međutim u 95. minuti, netom nakon što su isključeni Darijo Srna i Luca Ceppitelli, Marco Sau poravnao je na 2:2.

Nakon prvog poluvremena činilo se da će stvari ići očekivanim tijekom, Roma je vodila 2:0 golovima Bryana Cristantea i Aleksandra Kolarova. Ništa nije govorilo kako bi moglo doći do nekog velikog povratka.

U drugom dijelu domaćin je u 84. minuti preko Artura Ionite uspio smanjiti zaostatak i odmah je to unijelo dodatnu živost i neizvjesnost.

U 94. minuti zagužvalo se u kaznenom prostoru gostiju, vratar Olsen ostao je na travi nakon uklizavanja Faraga, a onda su počela sijevati isključenja, prvo je Ceppitelli zaradio drugi žuti, odmah nakon toga Srna crveni zbog prigovora i Cagliari je ostao s dva igrača manje.

Bez obzira na to, došao je do boda i to već u sljedećoj minuti kada Ionita izbacuje jedan na jedan s Olsenom Saua, a on zabija za 2:2.

Srna je igrao od početka do te 94. minute dok je Filip Bradarić igru napustio u 80. minuti. Marko Pajač ušao je u 65.