Sjajno finale veteranske Kutije pripalo Restoranima Gladne Oči, Miljenko Mumlek najbolji igrač

Branimir Korać • petak, 28.12.2018.

Sjajno finale veteranskog turnira otišlo je na stranu Restorana Gladne Oči koji su u završnom susretu bili bolji od Promotionplayja s 3:2...

Odlično i može se reći i očekivano finale veteranskog turnira, otišlo je na stranu Restorana Gladne Oči. Promotionplay je odigrao jako dobro u prvom poluvremenu, bio je opasniji i u drugom dijelu, ali Gladne Oči su ipak slavile.

Od početka je Promotionplay izgledao uigranije, a došao je do vodstva u devetoj minuti. Franja je odlično ubacio loptu prema drugoj vratnici, Klobučar je pokušao presjeći to dodavanje, ali je nespretno pospremio loptu u svoju mrežu.

Tri minute kasnije nova majstorija Franje koji se izborio za loptu, zatim napravio slalom kroz obranu i samo "piknuo" loptu na drugu vratnicu do samog Guština koji lagano gura loptu u praznu mrežu.

U samoj završnici prvog dijela Gladne Oči dolaze do smanjenja i to nakon što je Grdović došao do lopte, proigrao u sredini Gričara koji se sjajno snašao i petom zabio.

Tri minute igre u drugom dijelu bilo je dovoljno Gladnim Očima za preokret. Prvo je Ceboci nepotrebno igrao rukom i opravdano je dosuđđen sedmerac koji rutinski realizira Miljenko Mumlek za potpuni povratak.

Tu priči nije bio kraj, najljepši potez susreta stigao je u 23. minuti kada krasnu i brzu akciju Mumlek završava golom za 3:2 nakon asistencije petom protivniku kroz noge Sopića.

Do kraja je Promotionplay imao više prilika, Franja čisti zicer 15 sekundi prije kraja, ali rezultat se nije mijenjao.

Mumlek je s dva gola donio Gladnim Očima preokret, ali i sebi priskrbio titulu najboljeg igrača turnira.