Francuz u dva seta svladao Škugora na startu kvalifikacija Aucklanda

Petar Jenjić • subota, 05.01.2019.

Hrvatski tenisač Franko Škugor zaustavljen je na startu kvalifikacija ATP turnira u Aucklandu, bolji je od njega bio Francuz Ugo Humbert...

Franko Škugor odlučio je igrati kvalifikacije za pojedinačni turnir u Aucklandu, međutim, hrvatski tenisač zaustavljen je već u prvom kolu.

Bolji je od Škugora bio francuski tenisač Ugo Humbert koji je slavio sa 6:3, 6:4 nakon sat i 12 minuta igre u prvom međusobnom dvoboju.

Humbert je kod vodstva 1:0 došao do 0:40 na servis Škugora i iskoristio svoju prvu break priliku u setu. Do kraja seta hrvatski tenisač nije uspio ozbiljnije zaprijetiti na protivnikom servis.

Francuz je u drugom setu stigao do dva breaka prednosti. Vodio je s 5:2 nakon čega je Škugor vratio jedan break zaostatka, ali više od toga nije išlo. Humbert je zaključio meč u svoju korist.