Zimski sportovi

Novi poraz od Klagenfurta, KAC ispratio Medveščak sa šest golova

Petar Jenjić • utorak, 08.01.2019.

Hokejaši Medveščaka upisali su novi poraz u gostima kod Klagenfurta, ovoga puta austrijska momčad do pobjede je stigla sa šest golova u mreži protivnika...

Nakon što je upisao katastrofalan poraz od čak 12:0 prije dva dana, pred Medveščakom je bila još jedna utakmica protiv istog protivnika. Ovoga puta Klagenfurt je odigrao napadački nešto skromnije, ali svejedno upisao visoko slavlje od 6:0.

Nakon prve trećine domaćin je imao dva pogotka u prednosti. Mrežu zagrebačke momčadi načeo je Mitch Wahl nakon minute i pol igre, dok je vodstvo podebljao Thomas Koch. U drugoj je trećini Klagenfurt postigao tri pogotka, u strijelce su se upisali Nick Petersen i Mathew Neal, dok je još jedan gol postigao Koch.

U posljednjih 20 minuta momčad iz Klagenfurta postigla je još jedan pogodak kojim je potvrdila visoko slavlje. Ovoga puta zabio je Johannes Bischofberger.