Jazine zamrznute na -62, Zadar lakoćom stigao do pobjede

Petar Jenjić • srijeda, 09.01.2019.

Košarkaši Zadra nisu imali prevelikih problema u trećem kolu Kupa Krešimira Ćosića, u gradskom derbiju visoko su porazili Jazine...

Treće kolo Kupa Krešimira Ćosića krenulo je u Zadru gdje su u Jazinama kod istoimenog domaćina gostovali košarkaši Zadra koji nisu imali prevelikih problema doći do pobjede.

Večerašnji su gosti u konačnici slavili rezultatom 116:54 u utakmici bez ikakve rezultatske napetosti. Već je nakon prve četvrtine Zadar vodio s 29:7, a ta se prednost do poluvremena podebljala na +34 (54:20).

Domagoj Vuković s 21 poenom i sedam skokova predvodio je Zadar do pobjede, Jure Planinić dodao je 16 koševa i sedam skokova, a Luka Žorić 15 koševa i devet skokova. Preston Bungei s 20 koševa i šest skokova predvodio je Jazine.