Odlično drugo poluvrijeme Vrijednosnica Osijek i pobjeda u Alpe Adria Cupu

Petar Jenjić • petak, 11.01.2019.

Košarkaši Vrijednosnica Osijek upisali su novu pobjedu u Alpe Adria Cupu, na domaćem su terenu sa 110:86 bili bolji od slovenske Hopsi Polzele...

Šesta utakmica, a četvrta pobjeda u Alpe Adria Cupu. Učinak je to Vrijednosnica Osijek u Alpe Adria Cupu nakon današnje domaće utakmice protiv slovenske Hopsi Polzele.

Brokeri su do pobjede stigli rezultatom 110:86 i tako na najbolji mogući način najavili Kup utakmicu protiv Cedevite koju igraju u nedjelju.

Prva četvrtina potpuno je pripala domaćinu, a druga gostujućoj momčadi koja je na poluvrijeme otišla s dva poena viška (50:48). Ipak, u nastavku Osječani igraju puno bolje te uspijevaju stvoriti razliku i doći do pobjede. Treću su četvrtinu dobili s 33:19, a slavlje su potvrdili i dobrom četvrtom dionicom u kojoj su ubacili 29 koševa, a primili tek 17.

Najbolji su u domaćim redovima s po 20 poena bili Ozren Pavlović i Ante Gospić (pet skokova), a vrijedi izdvojiti i učinak Marija Ihringa koji je bio na granici triple-double učinka s 12 poena, osam skokova i čak 17 asistencija.

Donovon Jack s 20 poena i devet skokova predvodio je goste, Austin Burgett dodao je 19 koševa i deset skokova.

Alpe Adria Cup:
Vrijednosnice Osijek - Hopsi Polzela 110:86

• narada10811.01.2019. u 21:48
    narada108
  • Kojot_5011.01.2019. u 21:46
    Bit će kroz jutro jedan članak na tu temu :)
    Kojot_50
  • narada10811.01.2019. u 21:44
    mogli ste spomenuti da je zavrsena grupna faza...Osijek ide u PO protiv Levica, prvaka Slovacke i trenutno druge ekipe u njihovoj ligi. Imaju tri Amerikanca, sto god to znacilo