Nakon dva i pol sata borbe Galović ipak upisao poraz u Rennesu

Petar Jenjić • utorak, 22.01.2019.

Viktor Galović nije se uspio plasirati u osminu finala Challengera koji se igra u francuskom Rennesu, bolji je od hrvatskog tenisača u tri seta bio Salvatore Caruso...

Na Challengeru u francuskom Rennesu hrvatski tenisač Viktor Galović zaključio je nastup u drugom kolu. U tri je seta bolji bio Talijan Salvatore Caruso koji je slavio sa 4:6, 6:3, 6:3 nakon dva sata i 37 minuta igre.

Hrvatski je tenisač dobro krenuo u meč, iskoristio je drugu break loptu i poveo s 3:1. Vratio se Caruso u set kada je smanjio na 5:4, no Galović novim breakom dolazi do seta.

Ostatak je meča ipak pripao talijanskom tenisaču. Caruso je u drugom setu napravio dva breaka, a nije dopustio nijednu priliku protivniku za obrat.

U trećem je setu ponovno dva puta oduzeo servis Galoviću koji je uspio vratiti jedan i spasiti ukupno sedam meč lopti. Međutim, Caruso nije dopustio potpuni preokret.