Zimski sportovi

Novi poraz Medveščaka, Innsbruck odnio pobjedu iz Zagreba

Petar Jenjić • subota, 26.01.2019.

U utakmici EBEL lige Medveščak je na domaćem terenu upisao novi poraz, danas je do pobjede od 5:3 stigla momčad Innsbrucka...

Hokejaši Medveščaka niti danas nisu došli do pobjede, a bolji je od zagrebačke momčadi bio Innsbruck koji je tako upisao drugu gostujuću pobjedu zaredom. Danas je slavio s 5:3.

Dobro je krenuo za Medveščak kojeg je Ivan Janković doveo u vodstvo u trećoj minuti. Međutim, u narednim sedam minuta gosti dolaze do preokreta kada zabijaju Tyler Spurgeon i Ondrej Sedivy. Do kraja prve trećine Janković postiže još jedan pogodak za 2:2 što je bio konačan rezultat prvih 20 minuta.

Ipak, druga je trećina pripala Innsbrucku koji je postigao dva pogotka, strijelci su bili Lukas Bar i John Lammers. Kako je bi bilo nikakve dvojbe oko pobjede pobrinuo se Andrew Clark nakon sedam minuta gre u posljednjoj trećini. U samoj završnici Medveščak je pogotkom Luke Mikulića ublažio poraz.