Vrlo dobri Borna Gojo u dva seta do četvrtfinala Clevelanda

Petar Jenjić • četvrtak, 31.01.2019.

Borna Gojo bio je uspješan u osmini finala Challengera koji se igra u američkom Clevelandu. U dva je seta bio bolji od Filipa Peliwa...

S novim vrlo dobrim nastupima na Challengeru u Clevelandu nastavlja Borna Gojo koji je danas izborio ulazak među osam najboljih. U dvoboju osmine finala igrao je protiv 13. nositelja Filipa Peliwa kojeg je porazio sa 6:1, 6:3 nakon sat i četiri minute igre.

Prvi je set bio prilično jednosmjeran. Nakon prva dva gema rezultat je bio 1:1, a hrvatski tenisač do kraja je napravio dva breaka i pritom nije izgubio nijedan gem.

Slično je krenuo i drugi set u kojem je oduzeo servis protivniku, no Peliwo uzvraća na isti način. Imao je Kanađanin vodstvo od 3:2, ali s dva uzastopna breaka Gojo dolazi do pobjede.

U četvrtfinalu čeka ga bolji iz dvoboja Maxime Cressy - Tim Smyczek.