Zimski sportovi

Dominik Paris u vodstvu nakon spusta, Hrvati nisu briljirali

Petar Jenjić • ponedjeljak, 11.02.2019.

Nakon kombinacijskog spusta na Svjetskom prvenstvu u Areu u vodstvu je Talijan Dominik Paris. Hrvatski skijaši nisu briljirali te su završili izvan prvih 30...

Održan je kombinacijski spust na Svjetskom prvenstvu u Areu gdje je u najboljoj poziciji Dominik Paris. Talijanski skijaš već je osvojio zlatnu medalju u superveleslalomu, a sada će imati priliku za još jednu.

Bio je najbrži skijaš na stazi s vremenom 1:07.27, a samo tri stotinke iza njega nalazi se Amerikanac Ryan Cochran Siegle. Treće mjesto zauzeo je Andreas Aamodt Kilde iz Norveške s 38 stotinki zaostatka.

Hrvatski skijaši nisu briljirali. Filip Zubčić zauzima 49. mjesto s četiri sekunde i 43 stotinke zaostatka, dok je Natko Zrnčić-Dim trenutno na 43. mjestu s vremenom 1:09.98.

Druga vožnja na rasporedu je od 15:30 sati.