Hrvatski Telekom Prva liga, 21. kolo, 16.02.2019, 17:30 h, Gradski stadion Velika Gorica, gledatelja: 1.629
Inter-Zaprešić

Odlična utakmica u Velikoj Gorici, Inter više od 70 minuta s igračem manje ostao neporažen

Mihaela Bradovski • subota, 16.02.2019.

U drugom subotnjem dvoboju HT Prve lige Gorica i Inter remizirali su 2:2. Inter je već nakon šest minuta imao dva gola prednosti, od 19. minute igrao je s igračem manje i na kraju je viđena podjela bodova...

Jasmin Čeliković
25'

Igor Postonjski
59'

Robert Mišković
79'
Samir Toplak

Vrlo uzbudljiv dvoboj u Velikoj Gorici između Gorice i Intera. Domaćin je jako loše ušao u susret i već nakon šest minuta bio je dva gola u zaostatku, ali u nastavku susreta uspio je doći do poravnanja.

Samir Toplak nije mogao zamisliti bolje otvaranje susreta. već nakon šest minuta susreta Inter je vodio s 2:0 golovima Serderova i Raka te je domaćin bio u šoku.

Ipak Gorica je dosta brzo došla do pogotka za smanjenje zaostatka što je sigurno pomoglo u nastavku susreta. U 11. minuti Kristijan Lovrić iz slobodnog udarca krasno zabija za smanjenje zaostatka.

Do kraja prvog dijela domaćin je pritiskao, Lovrić je iz još jednog slobodnjaka stresao vratnicu, ali na odmor se otišlo ipak s prednosti Intera 2:1. Gosti su u 19. minuti ostali bez Šimunca koji je zaradio dva žuta kartona u prvih 19 minuta, a kod drugog domaćin je moguće oštećen za kazneni udarac jer je ruka Šimunca čini se bila u kaznenom prostoru.

Odmah na početku drugog poluvremena kazneni udarac za domaćina. Matković je srušio Dvornekovića, ali iskupio se obranivši kazneni udarac Zwolinskom.

Gorica je ipak do kraja došla do poravnanja lijepim pogotkom Suka glavom.