Ostali sportovi

Sedmo mjesto za Tina Srbića u Melbourneu, Miyachiju zlato

Petar Jenjić • nedjelja, 24.02.2019.

Tin Srbić završio je svoj nastup na Svjetskom kupu u Melbourneu gdje je ušao u finale na preči i osvojio sedmo mjesto...

Hrvatski gimnastičar Tin Srbić nastupio je na Svjetskom gimnastičkom kupu u Melbourneu. Nakon što je u kvalifikacijama dobio ocjenu 14.633 čime je dijelio prvo mjesto, u finalu mu to ipak nije pošlo za rukom.

Srbić je tijekom vježbe pao sa sprave i njegova je konačna ocjena bila niža od one koju je dobio u petak. Imao je 13.266 što je bilo dovoljno tek za sedmo mjesto.

Hidetaka Miyachi, kao i u kvalifikacijama, osvojio je prvo mjesto s ukupnom ocjenom 14.733. Jednak broj bodova, ali višu startnu ocjenu, imao je drugoplasirani Epke Zonderland dok je broncu osvojio Chenglong Zhang koji je dobio 14.333.

Dodajmo i to kako je sljedeća stanica Svjetskog kupa u Bakuu od 14. do 17. ožujka.