Ante Pavić bez šanse na startu kanadskog Challengera

Petar Jenjić • utorak, 12.03.2019.

Ante Pavić poražen je na startu Challengera koji se igra u Drummondvilleu, hrvatski je tenisač izgubio od Amerikanca Evana Songa u dva seta...

Bez pobjede ove godine i dalje je Ante Pavić koji je danas upisao sedmi uzastopni poraz. a startu Challengera u kanadskom Drummondvilleu poražen je od Amerikanca Evana Songa, igrača koji od prvog dana 2019. godine ne zna za pobjedu.

Danas je do nje Song stigao lakše nego je to možda mogao i očekivati. Slavio je sa 6:2, 6:1 nakon sat i pet minuta provedenih na terenu u prvom međusobnom dvoboju.

U prva dva gema prvog seta vidjeli smo po jedan break sa svake strane nakon čega je Amerikanac dva puta zaredom oduzeo servis Paviću. Drugi je set bio još jednosmjerniji, Song je napravio tri breaka i mirno zaključio meč u svoju korist.