Šibenčani svladali Dragovoljac i povećali prednost na vrhu

Mihaela Bradovski • subota, 23.03.2019.

Odigrana su još četiri susreta 17. kola Druge HNL, gosti nisu upisali nijednu pobjedu, a od pobjeda domaćina ističe se ona Šibenika protiv Hrvatskog dragovoljca...

Lider Druge HNL Šibenik odnio je pobjedu protiv Hrvatskog dragovoljca 2:1. Nije bilo jednostavno, ali Šibenik je uspio uzeti sva tri boda.

Domaćin je poveo u 36. minuti golom Ivana Antunovića i imao je prednost na odmoru. U drugom dijelu gosti su se vratili preko Šime Gregova u 56. minuti, ali niti deset minuta kasnije Luka Celić zabija za pobjedu domaćina.

Iznenađenje u Lučkom gdje je gostovala druga momčad Osijeka i u prilično jakom sastavu poražena je od domaćina 1:0. Domaćin je bodove osigurao pogotkom Marina Roglića u 81. minuti susreta.

Pogodaka nije bilo u dvoboju između Kustošije i Solina, a remi je viđen i u Bijelom Brdu gdje je BSK igrao protiv Zadra i remizirao 1:1. Domaćin je na poluvremenu vodio golom Marina Ištvanića, a Nicholas-Rafael Llanos-Lohinski donio je bod Zadranima golom u 61. minuti.