Mura uvjerljiva protiv Aluminija, Perić i Crnov strijelci u susretu Krškog i Triglava

Jan Šneler • nedjelja, 31.03.2019.

Odigrana su posljednja dva susreta 24. kola slovenske Prve lige, a prema očekivanjima do pobjeda su stigli Mura i Triglav...

U 24. kolu slovenske Prve lige, posljednjeplasirano Krško je na svom terenu poraženo od Triglava, dok je Mura kao domaćin uvjerljivo slavila protiv Aluminija. Iako do kraja ima još dosta utakmica, Krško si je ovim porazom vjerojatno zatvorilo vrata ostanku u prvoligaškom natjecanju.

Domaći su ipak došli do vodstva u 28. minuti kada je pogodak postigao hrvatski napadač Marin Perić. Ipak, u nastavku su favorizirani gosti preokrenuli rezultat. Prvo je Luka Majcen u svega par minuta postigao dva pogotka, da bi krajem susreta Ivan Crnov postavio konačnih 1:3. Napomenimo kako je u 69. minuti isključen domaći vratar Marko Zalokar.

Mura je na svom terenu rutinski došla do slavlja protiv Aluminija. U prvom dijelu Amadej Maroša je doveo domaće u vodstvo da bi u nastavku susreta pogocima u 54. i 55. minuti Luka Šušnjara i Nino Kouter postavili konačnih 3:0.