Pogodak Gordona Schildenfelda u pobjedi Anorthosisa

Petar Jenjić • ponedjeljak, 15.04.2019.

Ciparski Anorthosis slavio je s 3:2 protiv Ermisa u Ligi za ostanak nacionalnog prvenstva, a drugi pogodak pobjedničke momčadi postigao je Gordon Schildenfeld...

Danas je odigrana jedna utakmica 28. kola ciparske Lige za ostanak u najvišem rangu gdje je do nove pobjede stigao Anorthosis s 3:2. Na domaćem terenu svladao je posljednjeplasirani Ermis te tako ostao na vrhu ljestvice.

Nije dobro krenulo za Anorthosis koji se našao u zaostatku od 24. minute kada je poentirao Indio. Ipak, do kraja poluvremena domaća momčad dolazi do poravnanja kada pogađa Nicolas Stefanelli.

Nakon devet minuta igre u drugom poluvremenu poentirao je i bivši hrvatski reprezentativac Gordon Schildenfeld. Bio je to njegov drugi pogodak ove sezone u dresu ciparskog prvoligaša.

Na 3:1 povisio je Michal Duris u 72. minuti, da bi devet minuta kasnije konačan rezultat postavio Boula Kike pogotkom iz kaznenog udarca.