Pavić i Marach ostali bez četvrtfinala, Gonzales i Zeballos slavili u produženom tie-breaku

Petar Jenjić • srijeda, 17.04.2019.

Oliver Marach i Mate Pavić poraženi su u osmini finala Monte Carla u tri seta. Bolji su od petih nositelja bili Maximo Gonzales i Horacio Zeballos...

Nastup u osmini finala Mastersa u Monte Carlu zaključili su i peti nositelji Oliver Marach i Mate Pavić. Do pobjede su stigli Maximo Gonzales i Horacio Zeballos sa 6:3, 3:6, 10:6 nakon sat i 24 minute igre.

Argentinska kombinacija bolje je ušla u meč, s vodstvom od 3:0. Iako su Marach i Pavić uspjeli uzvratiti istom mjerom, Gonzales i Zeballos uspijevaju napraviti novi break te nešto kasnije iskoristiti svoju prvu set loptu.

Vrlo tijesan bio je drugi set u kojem su se break lopte mogle brojati "na kapaljku". Ipak, peti nositelji uspjeli su oduzeti servis u osmom gemu, a zatim i doći do izjednačenja u setovima.

U trećem setu sve je bilo izjednačeno do 6:6, no tada argentinski tenisači dobivaju četiri uzastopna poena, a time i meč.