Nikola Katić strijelac u glatkoj pobjedi Rangersa

Mihaela Bradovski • subota, 20.04.2019.

U 34. kolo škotskog prvenstva Rangersi su gostovali kod Heartsa i upisali pobjedu 3:1. Strijelac trećeg pogotka za goste bio je Nikola Katić...

Rangersi su stigli do treće uzastopne pobjede i učvrstili su drugu poziciju na ljestvici. Slavili su u gostima kod Heartsa koji je u drugačijem raspoloženju te mu je ovo treći uzastopni poraz.

Momčad Stevena Gerrarda stigla je do vodstva 3:0 za manje od 50 minuta te je glatko slavila, a domaćin je do kraja susreta uspio samo smanjiti na 3:1.

Već u prvom poluvremenu gosti su došli do dva pogotka preko Jermaina Defoea i Ryana Jacka, a pobjedu gostiju potvrdio je hrvatski stoper Nikola Katić koji je u 48. minuti zabio za 3:0.

Hearts je smanjio na 3:1 preko Stevena MacLeana u 74. minuti. Katić je za goste odradio cijelu utakmicu.