Heber zasjenio Rooneyja, prvi put startao i odmah zabio i asistirao

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 22.04.2019.

Bivši napadač Rijeke Heber upisao je prvi nastup od prve minute u dresu New York Cityja i odmah je upisao pogodak i asistenciju u pobjedi kod DC Uniteda 2:0...

Heber je nakon odlaska iz Rijeke u New York City upisao prvi nastup od prve minute. U prve dvije utakmice ušao je s klupe i nije stigao pokazati što sve može, ali je zato u ovom dvoboju bio ključni čovjek u pobjedi protiv DC Uniteda.

Brazilac je ostavio jako dobar dojam i zarađuje pohvale američkih medija koji ga proglašavaju najopasnijim igračem New York Cityja.

Prvo je u prvom dijelu sudjelovao kod vodećeg gola gostiju koji je postigao Alexandru Mitrita, a zatim je u 56. minuti i sam zatresao mrežu. Na samom kraju prvog dijela Maximiliano Moralez je iz kaznenog udarca pogodio vratnicu, a isti igrač je i neposredno prije gola Hebera također tresao okvir gola.

Bivši napadač Rijeke igru je napustio u 63. minuti kada ga je zamijenio Jesus Medina.