Ostali sportovi

Sjajni Kinez Fan prejak za Kojića u prvom kolu Svjetskog prvenstva

Jan Šneler • utorak, 23.04.2019.

Teškog protivnika izvukao je Frane Tomislav Kojić u prvom kolu Svjetskog prvenstva u stolnom tenisu i očekivano Zhendong Fan odnio je pobjedu...

Nažalost, na Svjetskom stolnoteniskom prvenstvu u Budimpešti, već u prvom kolu završava nastup za Frana Tomislava Kojića. Hrvatski stolnotenisač nije imao sreće sa ždrijebom, izvukao je najboljeg na svijetu i 22-godišnji Zhendong Fan odnio je glatku pobjedu.

Već u prvom setu bilo je vidljivo kako je Fan veliki favorit. Bez većih problema dominirao je setom i slavio s 11:6. U naredna dva seta Kojić nije pružio veći otpor sjajnom Kinezu koji je osvojio oba s 11:5 i 11:6.

U posljednjem setu, hrvatski stolnotenisač je pružio odličan otpor, iskoristio neke greške protivnika i čak imao priliku za set. Nažalost, nije iskoristio tu šansu i Fan je s 12:10 došao do slavlja u posljednjem setu.