Mrdeža u paru s Rodionovom do pobjede na startu Rabata

Petar Jenjić • ponedjeljak, 29.04.2019.

Tereza Mrdeža uspješno je odradila meč parova na WTA turniru u Rabatu s Arinom Rodionovom, u dva su seta bile bolje od Laure Pigossi i Yafan Wang...

Na WTA turniru u marokanskom Rabatu, u konkurenciji parova, nastupa Tereza Mrdeža s Arinom Rodionovom. U prvom meču australsko-hrvatska kombinacija svladala je Lauru Pigossi i Yafan Wang.

Dvoboj je u konačnici trajao sat i sedam minuta, a do pobjede su stigle sa 6:4, 6:1. Za ulazak u polufinale igrat će protiv boljih iz dvoboja Guarachi/Santamaria - Danilina/Voskoboeva.

U prvih pet gemova meča vidjeli smo po dva breaka sa svake strane. Ključan trenutak dogodio se kod rezultata 4:4 kada Mrdeža i Rodionova oduzimaju servis protivnicama nakon čega dolaze i do seta.

U drugom je setu australsko-hrvatski par potpuno dominirao, tri je puta stigao do breaka i mirno zaključio meč u svoju korist.