Viktor Galović u dva seta zaustavljen u osmini finala Challengera u Ostravi

Mihaela Bradovski • četvrtak, 02.05.2019.

Hrvatski tenisač Viktor Galović poražen je u osmini finala Challengera u Ostravi. Igrao je protiv Talijana Stefana Travaglije i izgubio u dva seta...

Stefano Travaglia potvrdio je status favorita u dvoboju protiv Viktora Galovića u osmini finala Challengera u Ostravi. Travaglia je odnio pobjedu 6:4, 6:4 u susretu u kojem je Galović imao dosta prilika, ali nije ih uspio iskoristiti.

Travaglia je za razliku od Galovića svoje prilike koristio i puno bolje odradio je završnicu oba seta. Galović je uspio odvesti meč gotovo do dva sata trajanja, ali ipak nije došao do iznenađenja.

Hrvatski tenisač odlično je krenuo i poveo s 3:0, a onda su krenuli problemi. Travaglia je prvo vratio break i stigao na 3:3, a onda je kod 4:4 došao do nove break prilike, iskoristio ju je i osvojio set sa 6:4.

U drugom setu Galović je imao čak pet break lopti u drugom gemu, Travaglia se tu izvukao i ponovno je Talijan kod 4:4 stigao na vrlo sličan način do break lopte i pobjede 6:4, 6:4.

Četvrtfinale mu donosi dvoboj protiv prvog nositelja Lloyda Harrisa koji je u dva seta svladao Dimu i Satrala.