Novo Vrijeme povelo u finalnoj seriji, dovoljan po jedan gol u svakom poluvremenu

Branimir Korać • petak, 17.05.2019.

U prvom susretu finala hrvatskog prvenstva u futsalu, Novo Vrijeme je u Makarskoj bilo bolje od Vrgorca s 2:0 i tako povelo 1-0 u seriji...

Kao najbolja momčad regularnog dijela sezone Novo Vrijeme ima prednost domaćeg terena i u finalnoj seriji protiv Vrgorca. U prvom susretu Makarani su bili bolji s 2:0 i tako su poveli s 1-0.

U prvom susretu Vrgorac je pružio dobar otpor, vodila se ravnopravna bitka, ali domaćin je ipak bio za nijansu bolji i uzeo je pobjedu s po jednim golom u svakom poluvremenu.

Novo Vrijeme ostalo je rano, već u prvom poluvremenu bez vratara Baškovića i zamijenio ga je Herceg, no i on je dobro odradio svoj dio posla.

Poveli su domaćini u 15. minuti golom Kazazića i tu prednost održali su do odlaska na odmor, a u drugom dijelu do 31. minute trebalo se čekati na odluku. Tada Osredkar zabija za konačnih 2:0.

Druga utakmica na rasporedu je ponovno u Makarskoj i to u nedjelju.