Druga HNL, 25. kolo, 20.05.2019, 16:00 h
Hajduk II
Hajduk II 3:3 BSK Bijelo Brdo

Golijada na Poljudu: BSK nadoknadio dva gola zaostatka i remizirao s Hajdukom II

Petar Jenjić • ponedjeljak, 20.05.2019.

Nogometaši Hajduka 2 na Poljudu su odigrali 3:3 protiv BSK Bijelog Brda nakon što su tijekom susreta u dva navrata imali po dva gola prednosti...

Odigrana je posljednja utakmica 25. kola Druge HNL u kojoj je do važnog boda stigao BSK Bijelo Brdo protiv druge momčadi Hajduka. Domaćin je imao dva gola prednosti u dva navrata, ali nije uspio izdržati pa je susret završen rezultatom 3:3.

Hajduk je do vodstva stigao nakon 22 minute igre. Iz kornera je ubacio Teklić, a na prvoj je stativi bio Delić koji ju skreće u gol. Do kraja poluvremena domaća je momčad podebljala vodstvo.

Igrala se sudačka nadoknada kada je Teklić uoči protivničkog vratara kako je izašao daleko od svojih vrata. Uputio je udarac s 40-ak metara i poentirao za 2:0.

Gostujuća momčad smanjila je zaostatak u 68. minuti kada je Čikvar pobjegao Hajdukovoj obrani i matirao Hajdukova vratara. Međutim, već sedam minuta kasnije domaćin ponovno vodi s dva razlike, Šego je asistirao za Delića koji s deset metara drugi puta na susretu postiže pogodak.

Nastavila se golijada na Poljudu gdje je BSK ponovno smanjio zaostatak u 79. minuti. Još jednom u strijelce se upisao Čikvar, ovoga puta na dodavanje Anića.

Deset minuta kasnije gosti su stigli i do izjednačenja nakon krasnog udarca Šimičića s dvadesetak metara.