Đoković projurio u osminu finala Roland Garrosa

Branimir Korać • subota, 01.06.2019.

Novak Đoković upisao je pobjedu u trećem kolu Roland Garrosa, glatko je slavio protiv Salvatorea Carusa, a pobjedu u tri seta upisao je i Stan Wawrinka protiv Grigora Dimitrova...

Prvi igrač svijeta Novak Đoković projurio je u osminu finala Roland Garrosa. Đoković igra u Parizu sjajan tenis i zasluženo je dojurio do osmine finala Roland Garrosa.

Đoković igra sjajan tenis u Parizu i za dva sata je svladao Salvatorea Carusa koji nije imao nikakve šanse. Hubert Hurkacz pao je za sat i 40 minuta, Henri Laaksonen još brže, a tek je Caruso probio granicu od dva sata.

Đoković je tako povećao omjer protiv igrača van Top 100 na majorima, ovo mu je 42. pobjeda, a ima samo jedan poraz.

Nadali smo se da bi Đoković mogao u osmini finala igrati protiv Borne Ćorića, ali ipak će igrati protiv Jan-Lennarda Struffa koji je u drami izbacio Bornu.

Pobjedu u tri seta upisao je i Stan Wawrinka koji je igrao protiv Grigora Dimitrova, ali nije išlo tako glatko. Do pobjede je došao u tri tie-breaka.

Roland Garros, treće kolo:
Fabio Fognini (Italija, 9) - Roberto Bautista Agut (Španjolska, 18) 7:6(5), 6:4, 4:6, 6:1
Alexander Zverev (Njemačka, 5) - Dušan Lajović (Srbija, 30) 6:4, 6:2, 4:6, 1:6, 6:2
Stefanos Tsitsipas (Grčka, 6) - Filip Krajinović (Srbija) 7:5, 6:3, 6:7(5), 7:6(6)
Stan Wawrinka (Švicarska, 24) - Grigor Dimitrov (Bugarska) 7:6(5), 7:6(4), 7:6(8)
Novak Đoković (Srbija, 1) - Salvatore Caruso (Italija) 6:3, 6:3, 6:2