Rijeka svladala novog slovenskog prvoligaša u prvoj utakmici uoči nove sezone

Mihaela Bradovski • petak, 21.06.2019.

Rijeka je odigrala prvu pripremnu utakmicu uoči nove sezone. Slavila je u svom kampu protiv novog slovenskog prvoligaša Brava s 3:1...

Prva prijateljska utakmica na ovim pripremama za Rijeku je prošla očekivano. Bišćanova momčad upisala je pobjedu protiv novog slovenskog prvoligaša Brava iz Ljubljane.

Riječani su bolje izgledali u drugom poluvremenu, u prvom dijelu nisu briljirali, ali zato su u nastavku probili obranu gostiju i krenuli prema pobjedu.

Do 56. minute čekalo se na prvi pogodak, a onda je Mamić pogodio za vodstvo da bi s dva gola Čolaka u manje od 15 minuta igre Rijeka otišla do visoke prednosti. Tek u završnici Žagar-Knez je smanjio na 3:1.

Rijeka: Prskalo, Raspopović, Punčec, H. Smolčić, Štefulj, Lepinjica, Kvržić, Halilović, Pavičić, Vuk, Acosty. (Drugo poluvrijeme: Pandur, Galešić, Župarić, Mamić, Capan, Pavelić, Bušnja, Gorgon, Štefulj, Čolak.)