Hajdukove muke s ubačajima, Slask ga svladao sličnim golovima

Mihaela Bradovski • srijeda, 03.07.2019.

Hajduk je na pripremama u Sloveniji igrao protiv poljskog prvoligaša Slaska i upisao poraz 2:1. Splićani su primili dva gola na vrlo sličan način i tek u završnici uspjeli su smanjiti zaostatak...

Slask je bio novi protivnik Hajduka na pripremama u Sloveniji, a Siniša Oreščanin s nekim stvarima neće moći biti zadovoljan.

Prvenstveno načinom na koji je Hajduk primao pogotke, primio je dva vrlo slična gola nakon ubačaja iz prekida, lopta je došla do igrača gostiju koji je iz blizine dva puta poentirao.

Slask je poveo u 19. minuti kada je Maczynski ubacio, lopta je preletjela sve igrače i došla do Golle koji potpuno usamljen lakoćom zabija glavom.

20 minuta kasnije isti igrač podiže na 2:0. Još jednom je Maczynski ubacio, ovaj put lopta je prebačena na peterac ponovno do Golle koji mirno zabija za 2:0.

U drugom dijelu Hajduk je uspio samo smanjiti zaostatak. Sahiti je napravio dobar posao, odlično je podvalio loptu za Šegu koji bježi obrani i zabija za 2:1.

Do kraja susreta promjena nije bilo, ostalo je 2:1 za Poljake.

Hajduk: Duka, Juranović, Ismajli, Svatok, Dellowa, Beširović, Hamza, Jradi, Jairo, Gyurcso, Delić (Od 60. minute: Duka, J. Bašić, Simić, Borja Lopez, Dolček, Kalik, Sahiti, Jurić, Šego, Tahiraj, Špikić.)