Odlično predstavljanje: Palaversa zabio za Oostende protiv Nizozemaca

Branimir Korać • subota, 06.07.2019.

Ante Palaversa napustio je Hajduk gdje je bio na posudbi iz Manchester Cityja te je preselio u Oostende, također na posudbu. Prvi nastup u dresu Oostendea i odmah pokazatelj Belgijcima kako su dobili odlično pojačanje...

Oostende nastavlja s pripremama za novu sezonu, a protivnik u prijateljskom susretu bio mu je Willem II. Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 1:1, a autor pogotka za Belgijce bio je Ante Palaversa.

Palaversa je stigao u Oostende na posudbu iz Manchester Cityja nakon što je raskinut ugovor o posudbi s Hajdukom i odmah je u prvom nastupu bio strijelac.

U 40. minuti izjednačio je na 1:1 udarcem izvana i tako poništio prednost Nizozemaca koji su je imali svega dvije minute zahvaljujući golu Vangelisa Pavlidisa.

U drugom poluvremenu Willem je ipak vratio prednost na svoju stranu i upisao je pobjedu 2:1. Strijelac je bio još jedan mladi Grk Marious Vrousai.