Bivši napadač Rijeke i Juventusa presudio Lokosima

Branimir Korać • nedjelja, 07.07.2019.

Nogometaši Lokomotive upisali su poraz na pripremama u Nizozemskoj, igrali su protiv NAC Brede i izgubili 3:0, a dva pogotka postigao je Andrija Filipović...

Lokomotiva dio priprema za novu sezonu odrađuje u Nizozemskoj, a tamo je za protivnika imala NAC Bredu koja ju je svladala s 3:0.

Nizozemci su do pobjede došli u drugom poluvremenu kada su postigli sva tri pogotka, a Lokomotiva je u prvom dijelu mogla do prednosti, međutim već u prvim minutama susreta nije iskoristila kazneni udarac.

Početkom drugog dijela Breda dolazi do vodstva golom Nacha da bi u zadnjih 15 minuta s dva pogotka Andrije Filipovića Breda potvrdila pobjedu.

Filipović je hrvatski internacionalac koji je bio u juniorima Rijeke, a zatim je neko vrijeme boravio u Juventusu u Speziji da bi kasnije prešao u ND Goricu iz koje je ovog ljeta preselio u NAC Bredu.

Na pripremama u Nizozemskoj Lokose još čekaju susreti protiv Lokerena, Club Bruggea i Genka.