Istra 1961 remizirala u gostima u Kopru, domaćin dva puta nadoknađivao minus

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 08.07.2019.

U nedjelju su u akciji bili i nogometaši Istre 1961 koji su odradili pripremnu utakmicu protiv Kopra u gostima i remizirali 2:2...

Slovenski drugoligaš Koper ugostio je Istru 1961 i ostao u tom susretu neporažen. U utakmici igranoj dva puta po 60 minuta, rezultat je bio 2:2.

Puljani su tijekom susreta dva puta vodili, ali oba puta domaćin je uspio doći do poravnanja, drugi put u posljednjim trenucima susreta.

Prvi put Istra je stigla do pogotka u 25. minuti kada je Robert Perić-Komšić poslao loptu u mrežu, a domaćin je došao do poravnanja u 80. minuti preko Stefana Anđelića.

15 minuta prije kraja Donato Bernobić još jednom je vratio Istru 1961 u prednost, a u samoj završnici susreta Stefan Kukoljac postavio je konačnih 2:2.