Pavić i Dabrowski kroz tri seta do trećeg kola Wimbledona

Petar Jenjić • utorak, 09.07.2019.

Mate Pavić i Gabriela Dabrowski stigli su do pobjede u drugom kolu Wimbledona, bili su bolji od Jaimea Murrayja i Bethanie Mattek-Sands...

Treći nositelji Mate Pavić i Gabriela Dabrowski uspješno su odradili meč drugog kola mješovitih parova. Bolji su, u tri seta, bili od Jaimea Murrayja i Bethanie Mattek-Sands.

Meč je završen rezultatom 6:4, 3:6, 6:3 nakon sat i 45 minuta igre. U osmini finala igrat će protiv Artema Sitaka i Laure Siegemund.

U prvom setu vidjeli smo jedan break, i to u sedmom gemu, kada Pavić i Dabrowska koriste svoju drugu priliku te prednost čuvaju do kraja seta.

Drugi je set, na sličan način, otišao na drugu stranu. Murray i Mattek-Sands napravili su break za 3:1, a do kraja nisu dopustili nijednu priliku protivniku za povratak.

Četvrti gem trećeg seta donio je break Paviću i Dabrowski. Iako su se njihovi protivnici uspjeli vratiti u meč, treći nositelji ponovno oduzimaju servis te privode meč prema kraju.

Wimbledon, 2. kolo:
Mate Pavić/Gabriela Dabrowski - Jaime Murray/Bethanie Mattek-Sands 6:4, 3:6, 6:3