Damir Kreilach strijelac u visokoj pobjedi Real Salt Lakea

Petar Jenjić • nedjelja, 14.07.2019.

Visoku 4:0 pobjedu upisao je Real Salt Lake na domaćem terenu, a četvrti pogodak bio je djelo hrvatskog napadača Damira Kreilacha...

Do treće pobjede u posljednja četiri kola stigao je Real Salt Lake koji je na domaćem terenu bez većih problema nadigrao Philadelphiju Union. U konačnici je do devete pobjede sezone stigao rezultatom 4:0.

Poveo je domaćin u 23. minuti. Nakon krasnog dugačkoj dodavanja prema Aarona Herrere loptu u kaznenom prostoru prima Jefferson Savarino koji poentira za vodstvo.

Sve do 71. minute rezultat se nije mijenjao, a tada do novog pogotka stiže Savarino. Ovoga puta dobio je loptu na dvadesetak metara i krasnim udarcem poentirao za 2:0. Deset minuta kasnije, novi pogodak, a ovoga puta Savarino krade loptu obrambenom igraču i ostavlja Albertu Rusnaku.

Pobjedu je potvrdio Damir Kreilach u 89. minuti. Hrvatskog napadača proigrao je Everton Luiz, ovaj je izbjegao zaleđe i matirao vratara. Bio je to njegov prvi pogodak nakon gotovo dva mjeseca posta.