Gorica u prijateljskom susretu nadigrala i lako svladala Vardar

Mihaela Bradovski • utorak, 23.07.2019.

Gorica je između prvog i drugog prvenstvenog kola ugostila na svom stadionu Vardar i upisala je pobjedu 3:0 uz dva gola već u prvim minutama susreta...

Nakon remija protiv zaprešićkog Intera na početku sezone, Gorica je ugostila na svom travnjaku Vardar iz Skoplja i stigla je do pobjede 3:0.

Goričani su igrali u jačem sastavu nego što je to bio slučaj u prvom susretu u prvenstvu protiv Intera te je i glatko slavila.

Golijada je otvorena već u šestoj minuti kada je Gorica povela golom Cherifa Ndiayea da bi svega četiri minute kasnije Kristijan Lovrić već povisio na 2:0.

Na treći pogodak čekalo se do 63. minute, a zabio ga je Hrvoje Babec, veznjak koji je u prvom kolu upisao debi u HT Prvoj ligi.

U drugom prvenstvenom kolu Gorica 28. srpnja od 18 sati na svom travnjaku dočekuje momčad Osijeka.