Bagarić i Jović zabijali, Širokom nije bilo dovoljno

Branimir Korać • nedjelja, 28.07.2019.

U drugom kolu Premijer lige BiH Široki Brijeg gostovao je u Tuzli kod Slobode i remizirao 2:2. Dva puta gosti su vodili, ali su na kraju remizirali golom u 93. minuti...

Nakon što je Goce Sedloski napustio klupu Širokog Brijega, privremeno je instaliran Denis Ćorić koji je odradio gostovanje u Tuzli dok se očekuje novi trener.

Široki se iz Tuzle vratio neporažen, odigrao je 2:2 iako može žaliti što nije uzeo sva tri boda.

Poveli su Širokobriježani golom bivšeg igrača Splita Dražena Bagarića koji je pobjegao obrani domaćina u 33. minuti i zabio za vodstvo. U završnici prvog dijela Amer Bekić poravnao je na 1:1.

U ranoj fazi drugog poluvremena Široki je opet poveo i to preko bivšeg igrača Rijeke Tonija Jovića, ali u zadnjim trenucima susreta Saša Maksimović spasio je Slobodu od poraza.