Španjolac porazio Antu Pavića na startu Sopota

Petar Jenjić • ponedjeljak, 29.07.2019.

Hrvatski tenisač Ante Pavić poražen je na startu Challengera u poljskom Sopotu, bolji je od njega bio Španjolac Javier Barranco...

Na startu Challengera u poljskom Sopotu do pobjede je stigao Javier Barranco koji je u dva seta bio bolji od Ante Pavića.

Španjolski tenisač do pobjede je stigao sa 6:4, 7:5 nakon sat i 29 minuta igre. Bio im je ovo prvi međusobni dvoboj.

U trećem gemu prvog seta Barranco je stigao do breaka kojeg je uspio sačuvati sve do kraja. Hrvatski tenisač propustio je jednu priliku za povratak.

Tijekom drugog seta Pavić je propustio iskoristiti dvije vezane break šanse. Kod rezultata 5:5 španjolski tenisač stigao je do 0:40 što nije propustio iskoristiti.