Darija Jurak uhvatila samo tri gema protiv Japanke Misaki Doi

Branimir Korać • nedjelja, 04.08.2019.

Hrvatska predstavnica u kvalifikacijama turnira u Torontu, Darija Jurak, završila je s nastupom odmah na startu glatkim porazom od Misaki Doi...

Očekivani poraz upisala je na startu kvalifikacija u Torontu Darija Jurak. Hrvatskoj tenisačici to je tek lagani trening za konkurenciju parova jer singl već jako dugo ne igra i karijeru u pojedinačnom tenisu već godinama ne gradi.

Misaki Doi za nju je bila prezahtjevna protivnica i upisala je poraz za nešto manje od sat vremena igre sa 6:1, 6:2.

U prvom setu Jurak se našla u zaostatku 3:1 kada joj se pružila prilika za povratak, ali prokockala je 0:40 i nakon toga još jednom izgubila svoj servis.

Nakon što je tako prvi set izgubila sa 6:1, u drugom se dobro držala do 2:2 nakon čega gubi servis, propušta 15:40 pa prema scenariju iz prvog seta gubi i meč.

Doi će u drugom kolu kvalifikacija igrati protiv sedme nositeljice Mihaele Buzarnescu.