Napadačka osovina iz Hajduka i Dinama pobrinula se za dobar start MOL Fehervara

Branimir Korać • ponedjeljak, 05.08.2019.

MOL Fehervar dobro je krenuo u novu sezonu mađarskog prvenstva, a zasluge za to nose bivši napadači Hajduka i Dinama koji su postigli sve pogotke domaćina na susretu...

U prvom kolu mađarskog prvenstva MOL Fehervar ugostio je Kaposvar i upisao pobjedu 4:2. U susretu u kojem je palo čak pet pogodaka u prvom poluvremenu, raspucani su bili Marko Futacs i Armin Hodžić.

Bivši protivnici i nekadašnji igrači Hajduka i Dinama, danas su suigrači i čine napadački duo MOL Fehervara, a ulazak u sezonu im je sjajan.

Futacs je postigao prvi i četvrti pogodak, a Hodžić drugi i treći te su najzaslužniji za pobjedu svoje momčadi. Oba pogotka za Kaposvar postigao je Martin Adam.

Futacs je odigrao cijelu utakmicu, a Hodžića je u 85. minuti zamijenio bivši mađarski reprezentativac Szabolcs Huszti. Kod Kaposvara Aljoša Vojnović ušao je u igru u 60. minuti umjesto Ukrajinca Andriya Yakymiva.