Hrvati bez pobjede: WBA i Birmingham upisali remije, Slugi poraz u 96. minuti

Branimir Korać • subota, 10.08.2019.

U drugom kolu Championshipa nije bilo previše dobrih vijesti za Hrvate. Nitko nije uspio doći do pobjede, a Luton sa Slugom upisao je poraz...

Slaven Bilić i Filip Krovinović nisu uspjeli doći do domaće pobjede protiv Millwalla remiziravši 1:1. Očekivala se pobjeda West Broma, ali unatoč silnoj dominaciji jako teško je dolazio do prilika.

WBA je poveo autogolom Pearcea u 57. minuti i izgledalo je da će do pobjede sve do 75. minute kada Smith poravnava. Kružio je WBA oko gostujuće obrane do kraja susreta, ali rezultat se nije mijenjao.

Filip Krovinović odradio je cijelu utakmicu.

Istim rezultatom okončan je i dvoboj između Birminghama i Bristol Cityja, a Ivan Šunjić odradio je prvi put svih 90 minuta za domaćina.

od 65. minute Birmingham je imao prednost golom Jutkiewicza, ali Rowe je u 83. minuti spasio Bristol City od poraza.

Luton je poražen u gostima kod Cardiffa 2:1, a domaćin je pobjednički gol postigao u 96. minuti protiv Vassella. Flint je početkom drugog dijela prvi put svladao Slugu, a u 86. minuti Pearson je poravnao na 1:1.