Marko Alvir poveo Pribram prema drugoj ovosezonskoj pobjedi

Branimir Korać • nedjelja, 11.08.2019.

U petom kolu češkog prvenstva Pribram je ugostio Česke Budejovice i upisao pobjedu 2:0 s kojom je došao do šestog mjesta na ljestvici...

Nogometaši Pribrama niti u trećem susretu na svom travnjaku ove sezone ne znaju za poraz. Nakon što su remizirali s Teplicama i svladali Bohemians, u petom kolu ugostili su Česke Budejovice i slavili s 2:0.

Sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu kada je domaćin postigao oba pogotka i nakon toga mirno dovršio posao u nastavku susreta.

U devetoj minuti Marko Alvir pobjegao je obrani gostiju, došao pred vratara i onda pogodio za vodstvo. Konačnih 2:0 u 35. minuti postavio je Michal Škoda koji je dobro reagirao na odbijenu loptu te dovršio posao.

Alvir je kod domaćina odradio cijelu utakmicu, a kod gostiju Matej Mršić izašao je u 60. minuti kada ga je zamijenio Ivo Taborsky.