Ante Pavić nastavio seriju poraza u glavnom ždrijebu Challengera

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 12.08.2019.

Hrvatski tenisač Ante Pavić poražen je na startu Challengera u Cordenonsu. Pavić je tako na petom uzastopnom Challengeru na kojem je nastupio poražen u prvom kolu...

Kriza i dalje trese Antu Pavića koji je upisao novi poraz na Challengerima. Ovaj put izgubio je u Cordenonsu od Kolumbijca Alejandra Gonzaleza koji je bio bolji u dva seta.

Još od travnja kada je u San Luis Potosiju došao do četvrtfinala, Pavić nije na Challengerima spojio dvije pobjede, a od tada je u glavnom ždrijebu odigrao 11 mečeva i upisao samo jednu pobjedu i to protiv Tunižanina Skandera Mansourija kojeg je u Almatiju svladao sa 6:3, 6:4.

Na zemlji u Cordenonsu krenuo je loše, Gonzalez je poveo s 4:0 i bez problema priveo je prvi set kraju osvojivši ga sa 6:3.

U drugom setu Pavić je izdržao do 2:2, a onda je izgubio četiri gema zaredom i oprostio se od turnira, još jednog već u prvom kolu.