Nekadašnji igrači Hajduka i Dinama odlični u visokoj pobjedi MOL Fehervara

Petar Jenjić • nedjelja, 18.08.2019.

MOL Fehervar svladao je na domaćem terenu DVTK s 5:1, a tri od pet golova postigli su nekadašnji igrači Hajduka i Dinama...

U trećem kolu mađarskog prvenstva ponovno je bio raspucan MOL Fehervar koji je ostao na stopostotnom učinku. Svladao je na domaćem terenu DVTK s visokih 5:1.

Treća utakmica, treća pobjeda, a ponovno su jako važne uloge imali nekadašnji igrači Hajduka i Dinama, Marko Futacs i Armin Hodžić.

Nije dobro krenulo za domaću momčad koja se već u prvoj minuti našla u zaostatku golom Daniela Prossera. Desetak minuta kasnije Fehervar dolazi do poravnanja, a strijelac je bio Akos Elek.

Domaćinu je itekako pomogao izravan crveni karton gostujućem braniču Dušanu Brkoviću u završnici prvog poluvremena.

Početkom drugog poluvremena Fehervar upotpunjuje preokret, a pogodio je Futacs. U 73. minuti u igru ulazi Hodžić, a netom po ulasku domaćin preko Rolanda Juhasza povećava vodstvo.

Nekadašnji igrač Dinama nije dugo trebao čekati na svoj gol, samo dvije minute. BiH nogometaš u 85. minuti postigao je i svoj drugi pogodak kojim je potvrdio pobjedu domaće momčadi.

Marko Futacs igru je napustio u 76. minuti.