Nikola Vlašić zaokružio priču u pobjedi moskovskog CSKA protiv Ahmata

Mihaela Bradovski • nedjelja, 25.08.2019.

U sedmom kolu ruskog prvenstva moskovski CSKA ugostio je Ahmat i upisao pobjedu 3:0. Jedan od pogodaka postigao je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić...

Favorizirani CSKA nije razočarao u sedmom kolu ruskog prvenstva i upisao je domaću pobjedu protiv Ahmata s 3:0. Moskovljani su zasluženo slavili, bili su puno bolji protivnik, a kraj susreta na travnjaku su dočekala čak četvorica hrvatskih igrača.

Naime Zvonimir Šarlija ušao je u igru u 17. minuti umjesto ozlijeđenog Nababkina, Nikola Vlašić igrao je od prve minute, a od 81. minute igrao je i Kristijan Bistrović. Na drugoj strani od početka susreta na travnjaku je bio Zoran Nižić.

CSKA je poveo u 43. minuti preko Manuela Fernandesa koji je bio na pravom mjestu na povratnoj lopti i lijepim udarcem zabio je za 1:0.

Sredinom drugog poluvremena prvo je Obljakov izveo korner i ubacio za Čalova koji glavom skreće loptu u mrežu za 2:0.

Sedam minuta kasnije Čalov i Vlašić bježe sami u kontru, Čalov proigrava hrvatskog reprezentativca koji bez problema pogađa praznu mrežu.