Ivan Krstanović 56' (11m)
Slaven Belupo

Lokomotiva pregazila neprepoznatljivi Slaven Belupo, maestralan Kastrati

Mihaela Bradovski • petak, 30.08.2019.

Sedmo kolo HT Prve lige otvoreno je u Kranjčevićevoj gdje je Lokomotiva ugostila Slaven Belupo i nanijela mu jako težak poraz 6:1...

Slaven Belupo jedan od svojih najtežih poraza otkako nastupa u najvišem hrvatskom rangu upisao je ovog petka u Kranjčevićevoj. Lokomotiva je odigrala vrlo dobru i efikasnu utakmicu te je visoko slavila.

Posebno raspoložen bio je Lirim Kastrati koji je svojim prodorima izluđivao igrače Slavena te bio među najboljim igračima.

Poveli su domaćini u 18. minuti kada je Drožđek u kontri išao na gol, mogao je komotno i sam završiti posao, ali odlučio je pronaći Tolića koji zabija za 1:0.

Vrlo lijep pogodak postigao je u 20. minuti Kastrati, Datković je ubacio, a Kastrati je iz neugodne pozicije zabio za 2:0.

U drugom poluvremenu potpuni raspad Slavena.

Već u 46. minuti Lokomotiva dolazi do trećeg gola. Mladi Cokaj odbijenu loptu s 20-ak metara krasno posprema poluvisoko u kut.

Kastrati je igrao neku svoju utakmicu, a u 52, minuti nakon sjajnog solo prodora zabija za 4:0.

Gosti su uspjeli smanjiti preko Krstanovića s 11 metara, ali Drožđek i Petrak zabijaju za konačnih 6:1.