Domagoj Vida spasio Bešiktaš poraza od Melnjakovog Rizespora

hns.family • nedjelja, 01.09.2019.

Domagoj Vida također je ove subote pronašao put do suparničke mreže, one Rizespora Darija Melnjaka...

Bešiktaš i Rizespor sastali su se u sklopu trećeg kola turske lige, a svakome je naposljetku pripao po bod: utakmica je završila neriješenim rezultatom 1:1.

Rizespor, za koji je Dario Melnjak odigrao svih 90 minuta, poveo je u u 37. minuti preko Caglayana, a izjednačenje je stiglo u 54. minuti.

Tada je s lijeve strane ubacio Erkin, a najviši u skoku bio je Domagoj Vida, koji glavom pogađa za konačni remi. Vidi je to bio prvi ovosezonski pogodak, a također je igrao od početka do kraja utakmice.

Rizespor je trenutačno drugi u prvenstvenom poretku, bodovno poravnat s vodećim Denizlisporom, a Bešiktaš je sedmi s četiri osvojena boda.