Hrvatska reprezentacija do 21 godine lakoćom svladala UAE

Branimir Korać, hns.family • četvrtak, 05.09.2019.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine upisala je pobjedu u posljednjoj provjeri uoči početka kvalifikacijskog ciklusa...

Uoči početka novog kvalifikacijskog ciklusa i domaće utakmice sa Škotskom u Šibeniku, Hrvatska U-21 odradila je pripremnu prijateljsku utakmicu sa selekcijom Ujedinjenih Arapskih Emirata do 23 godine. Susret je odigran u Velikoj Gorici, a izabranici Nenada Gračani poveli su pogotkom Majera u 25. minuti dvoboja. Na 2:0 povisio je Ivanušec realiziravši kazneni udarac u 37. minuti. Konačnih 3:0 na semaforu je ispisao Bistrović - koji je na poluvremenu ušao umjesto strijelca Majera - u 73. minuti. Hrvatska U-21 sa Škotskom se sastaje 10. rujna, s početkom u 20:00 sati.

Hrvatska U-21 - UAE U-23 3:0 (2:0)