Neuhvatljivi Olmo za 12 minuta srušio i Crnogorce

Mihaela Bradovski • utorak, 10.09.2019.

Dani Olmo nastavio je sa sjajnim igrama u dresu mlade španjolske reprezentacije. I u drugom kolu Olmo je jedini zabijao i vodio Španjolsku do pobjede...

Španjolska reprezentacija do 21 godine nakon što je u gostima svladala Kazahstan s 1:0, slavila je i kod kuće protiv Crne Gore i to s 2:0.

U oba susreta briljirao je s kapetanskom trakom oko ruke Dani Olmo, mlada zvijezda hrvatskog prvaka zagrebačkog Dinama.

U Kazahstanu je bio jedini strijelac svoje momčadi, a isto je ponovio i u Španjolskoj protiv Crne Gore gdje je domaćin slavio zahvaljujući njegovim golovima.

Olmo je u trećoj minuti doveo Španjolce u vodstvo, a onda je u 12. minuti povisio prednost na 2:0 što će se pokazati i konačnim rezultatom.

Mladi Španjolac tako je nastavio s fantastičnim igrama u mladoj reprezentaciji gdje je u zadnjih šest utakmica postigao čak šest pogodaka.