Vrlo dobri Galović do osmine finala Challengera u Sevilli

Petar Jenjić • utorak, 10.09.2019.

Viktor Galović uspješno je prošao drugo kolo Challengera u španjolskoj Sevilli, u dva je seta bio bolji od Francuza Maximea Chazala...

Uspješan meč imao je Viktor Galović koji igra na Challengeru u španjolskoj Sevilli. Za protivnika u drugom kolu imao je Francuza Maximea Chazala kojeg je porazio u dva seta.

Meč je završio s dva puta po 6:4 nakon sat i 26 minuta igre. U osmini finala čeka ga meč protiv drugog nositelja Salvatorea Carusa.

U trećem gemu prvog seta hrvatski tenisač iskoristio je ukupno četvrtu break loptu u poveo s 2:1, a do kraja protivniku nije dopustio nijednu priliku za povratak.

U drugom setu bila je dovoljna također četvrta break lopta, ovoga puta u sedmom gemu. Poveo je s 4:3 te mirno zaključio meč u svoju korist.